Prusy Książęce. Jerzy Wilhelm. Ort (18 groszy) 1625, Królewiec

300 PLN
Cena końcowa: 460 PLN
Przebicie: + 53 %

Wyraźne detale, wiekowa patyna. Ładny egzemplarz. Rzadszy rocznik.

Shatalin/Grendel GW 25-5 (R2)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 6,26 g Ag