Prusy Książęce. Jerzy Wilhelm. Ort (18 groszy) 1622, Królewiec

150 PLN
Cena końcowa: 150 PLN

Książę bez nakrycia głowy. Odmiana bez znaku menniczego na końcu awersu.

Patyna. Rzadki typ monety.

Shatalin/Grendel GW 22-17 (R2)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 6,26 g Ag