Szwecja. August II Mocny. Medal 1706, zawarcie pokoju w Altranstädt

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 000 PLN

Medal upamiętniający zawarcie pokoju w Altranstädt pomiędzy królem Szwecji Karolem XII, a królem Polski i Saksoni Augustem Mocnym.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 7,79 g
Średnica: 26 mm