Jan III Sobieski. Żeton koronacyjny 1676

400 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 38 %

Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w prawo. W otoku: IOANNES III CORON IN REG POLS M D L 2 FEB 1676
Rw: Pod koroną ręks trzymająca miecz z trzema wieńcami i napis: AD ISTAM / PER HAS

Pozycja sporadycznie pojawiająca się w sprzedaży aukcyjnej.

Ślad po zawieszce, patyna.

H-Czapski2415; Racz.195

Stan zachowania: 3-/4+ (VF-/F+)
Waga: 5,89 g Ag