Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Ryga

Cena wywoławcza:
180 PLN
400 PLN
+ 122 %

Rzadki rocznikowo trojak ryski. Odmiana z GEN na rewersie.

Połysk w tle, wyraźne detale, patyna.

Iger R.82.1.a (R2)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,30 g Ag