Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1584, Wilno

Cena wywoławcza:
200 PLN
270 PLN
+ 35 %

Listki po bokach LIT na rewersie. Na awersie nienotowany typ interpunkcji w postaci dwukropków.

Patyna.

Iger nie notuje

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 2,50 g Ag