Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1583, Wilno

60 PLN
Cena końcowa: 165 PLN
Przebicie: + 175 %

Odmiana trojaka z herbem Leliwa pod popiersiem króla.

Ciemna patyna.

Iger V.83.1.b (R)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,28 g Ag