Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1583, Wilno

140 PLN
Cena końcowa: 175 PLN
Przebicie: + 25 %

Bardzo ładny egzemplarz z delikatnym połyskiem menniczym i ładną prezencją detali. Złotawa patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Iger V.83.1.a (R)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,16 g Ag