Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Wilno

150 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 127 %

Odmiana trojaka z herbem Leliwa pod popiersiem króla.

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Iger V.82.1.b (R)

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 2,25 g Ag