Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Wilno

60 PLN
Cena końcowa: 135 PLN
Przebicie: + 125 %

Końcówki napisów L/LIT

Iger V.82.2.b (R)

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,40 g Ag