Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Wilno

100 PLN
Cena końcowa: 170 PLN
Przebicie: + 70 %

Odmiana trojaka z herbem Leliwa pod popiersiem króla.

Ładny egzemplarz. Patyna.

Iger V.82.1.b (R)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,26 g Ag