Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1581, Wilno

120 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 83 %

Nominał pod popiersiem króla i końcówka LI na awersie. Na rewersie pełna data przedzielona herbem Batorych. Rzadki typ monety.

Patyna.

Iger V.81.1 (R2)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 2,32 g Ag