Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1580, Wilno

120 PLN
Cena końcowa: 250 PLN
Przebicie: + 108 %

Odmiana trojaka z nominałem w okrągłej tarczy pod głową króla na awersie.

Kolorowa patyna, delikatny połysk. Rzadszy trojak

Iger V.80.5.c (R1)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,23 g Ag