Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1585, Olkusz

160 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 88 %

Odmiana z literami G - H przy Orle i Pogoni. W tytulaturze awersu POL.

Patyna. Rzadsza moneta.

Iger O.85.2.c (R1)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,42 g Ag