Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1585, Olkusz

200 PLN
Cena końcowa: 410 PLN
Przebicie: + 105 %

Odmiana z literami N - H przy Orle i Pogoni.

Ładny, czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadszy trojak.

Iger O.85.3.a (R1)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,22 g Ag