Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1583, Olkusz

200 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 100 %

Na awersie duża głowa króla, na rewersie herb Przegonia.

Patyna, przyzwoicie zachowane detale. Rzadsza moneta.

Iger O.83.1.a (R2)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 2,33 g Ag