Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Olkusz

250 PLN
Cena końcowa: 860 PLN
Przebicie: + 244 %

Odmiana z dużą głową i POL na awersie. Nieco inna interpunkcja.

Zachowany połysk menniczy, patyna. Rzadsza moneta.

Iger O.82.5.g (R1)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 2,48 g Ag