August III Sas. Szeląg 1754, Gdańsk NGC MS62 (MAX)

Cena wywoławcza:
700 PLN
925 PLN
+ 32 %

Odmiana z rozetkami po bokach herbu Gdańska. Najwyższa gradingowa nota na świecie.
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy, ostre detale, brązowa patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Kopicki 7714 (R2); Kahnt 739

Stan zachowania: NGC MS62