August III Sas. Szeląg 1754, Gdańsk NGC MS62 (MAX)

700 PLN
Cena końcowa: 925 PLN
Przebicie: + 32 %

Odmiana z rozetkami po bokach herbu Gdańska. Najwyższa gradingowa nota na świecie.
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy, ostre detale, brązowa patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Kopicki 7714 (R2); Kahnt 739

Stan zachowania: NGC MS62