August III Sas. 1/6 talara 1763 EDC, Drezno

100 PLN
Cena końcowa: 110 PLN
Przebicie: + 10 %

Patyna. Rzadsza odmiana z literami EDC.

Kahnt 566; Kopicki 11356 (R3)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 5,35 g Ag