August III Sas. Tymf 1753, Lipsk

350 PLN
Cena końcowa: 775 PLN
Przebicie: + 121 %

Rzadki i poszukiwany nominał. Moneta ze starego zbioru. Patyna.

Kahnt 685g

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,94 g Ag