August III Sas. 8 groszy (2 złote) 1753 EC, Lipsk

100 PLN
Cena końcowa: 185 PLN
Przebicie: + 85 %

Mocny justunek, patyna. Połysk, ładny egzemplarz.

Kahnt 682

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,74 g Ag