August III Sas. Ort (18 groszy) 1756 Lipsk

100 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 120 %

Duże popiersie króla. Gałązki wieńca skierowane ku koronie.
Ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy w tle, patyna.

Kahnt 689c

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,51 g Ag