August III Sas. Ort (18 groszy) 1754, Lipsk RZADKOŚĆ

600 PLN
Cena końcowa: 2 600 PLN
Przebicie: + 333 %

Niezmiernie rzadki ort z wąskim popiersiem króla. Ten typ monety pojawił się tylko raz w historii polskiej sprzedaży aukcyjnej w 1994 roku.

Ładny egzemplarz. Delikatnie przetarte najwyższe elementy reliefu. Patyna.

Moneta ze starego zbioru. Polecamy do najlepszych kolekcji.

Kahnt 687

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,51 g Ag