Stefan Batory. Szeląg 1581, Gdańsk PCGS MS62 (MAX)

Cena wywoławcza:
600 PLN
775 PLN
+ 29 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Jedyny egzemplarz na świecie, który uzyskał notę MS. Delikatny połysk menniczy, wyraźne detale, patyna. Moneta trudna do zdobycia w takim stanie zachowania.

Kopicki 7429 (R)

Stan zachowania: PCGS MS62