Stefan Batory. Szeląg 1579, Gdańsk NGC MS61

Cena wywoławcza:
240 PLN
510 PLN
+ 113 %

Pięknie zachowana moneta. Połysk przebijający spod patyna, ostre detale.

Kopicki 7426 (R); CNG 128

Stan zachowania: NGC MS61