Zygmunt II August. Grosz 1557, Gdańsk PCGS AU55 (MAX)

2 000 PLN
Cena końcowa: 3 600 PLN
Przebicie: + 80 %

Najwyższa gradingowa nota na świecie.
Bardzo wyraźne detale, mocny połysk menniczy w tle, delikatna złota patyna. Rzadka i trudna do zdobycia moneta w takim stanie zachowania.

Kopicki 7363 (R4)

Stan zachowania: PCGS AU55