Zygmunt II August. Obol 1547, Wilno RZADKOŚĆ R8

700 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 57 %

Aw.: Monogram królewski
Rw.: Kolumny w tarczy, powyżej data.

Bardzo rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się w handlu. Ładny egzemplarz jak na ten typ monety. Patyna.

Kopicki 3200 (R8); Tyszkiewicz 80 mk

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,27 g Ag