Zygmunt II August. Półgrosz 1548 i 1550, Wilno, zestaw 2 sztuk

50 PLN
Cena końcowa: 70 PLN
Przebicie: + 40 %

Połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)