Zygmunt II August. Grosz 1567 na stopę polską, Tykocin

120 PLN
Cena końcowa: 185 PLN
Przebicie: + 54 %

Matowa patyna, przetarty.

Kopicki 3286 (R)

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 1,98 g Ag