Zygmunt II August. Grosz 1566 na stopę polską, Wilno

150 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 7 %

Patyna. Minimalnie gięty, czytelny egzemplarz.

Kopicki 3283 (R)

Stan zachowania: 3-/3 (VF-/VF)
Waga: 1,65 g Ag