Niemcy, Bawaria. Henryk II. Denar

Cena wywoławcza:
40 PLN
230 PLN
+ 475 %

Aw.: Krzyż, Legenda otokowa
Rw.: Dach kaplicy

Moneta z dziurką, lekko gięta. Patyna.

Stan zachowania: 3-/4 (VF-/F)
Waga: 1,54 g Ag