Niemcy, Bawaria, Augsburg. Henryk II (1002-1024). Denar

Cena wywoławcza:
300 PLN
350 PLN
+ 17 %

Aw.: Popiersie króla w prawo
Rw.: Krzyż. W polach kółko, trójkąt i dwa razy po 3 kulki

Gięty. Połysk, patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,48 g Ag