Zakon Krzyżacki. Johann von Tiefen. Grosz b.d. (1489-1497), Królewiec

300 PLN
Cena końcowa: 410 PLN
Przebicie: + 37 %

Aw.: MAGST IOHNS DE TIFENI
Rw.: MONETA DNORVM PRVS

Bardzo ładny czytelny egzemplarz, połysk, patyna. Rzadki.

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 1,62 g Ag