Anglia. Aethelred II (978-1016). Denar typu long cross

Cena wywoławcza:
300 PLN
550 PLN
+ 83 %

REX AG / DR END

Gięty, ale czytelny. Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1,72 g Ag