Śląsk. Ks. Kozielskie, Władysław II Bytomski 1303-1334, kwartnik (R8)

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 750 PLN
+ 338 %

Aw.: Hełm rycerski z podwójnym heraldycznym pióropuszem w centrum kwartnika kropka
Rw.: Trzy trójliście połączone łodygami w centralnym punkcie, w polach między łodygami gwiazdy

Patyna, ładnie wybity egzemplarz jak na ten typ monety. Bardzo Rzadkie.

Kopicki 5528 (R8)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,62, g Ag