Zakon Krzyżacki. Winrych von Kniprode (1351-1382). Półskojec, Toruń

500 PLN
Cena końcowa: 975 PLN
Przebicie: + 95 %

MONETA DOMINORVM PRUSSIE / HONOR MAGRI IVDICUM DILIGIT

Bardzo ładny, głęboko wybity egzemplarz. Dobrze zachowane detale, kolorowa patyna. Rzadka moneta.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2,80 g Ag