Zakon Krzyżacki. Brakteat XIII/XIV wiek

30 PLN
Cena końcowa: 50 PLN
Przebicie: + 67 %

Pęknięty krążek, Patyna.

Kopicki 8994

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0,20 g Ag