Władysław Opolczyk (1371-1379). Puło ruskie, Lwów

Cena wywoławcza:
120 PLN
120 PLN

Aw: Litera W w rozecie
Rw: Korona w rozecie

Rzadka i poszukiwana moneta. Patyna.

Kopicki 3049 (R5); H-Czapski 5633 (R4)

Stan zachowania: 4 (F)
Waga: 0,70 g Cu