Ludwik I Andegaweński (1370-1382). Puło ruskie, Lwów

Cena wywoławcza:
80 PLN
90 PLN
+ 13 %

Aw.: Ukoronowana gotycka litera L w rozecie
Rw: Ukoronowana gotycka litera L w rozecie

Awers i rewers tego samego typu. Moneta zmęczona obiegiem, ale rzadka. Patyna.

Kopicki 3062 (R6)

Stan zachowania: 4 (F)
Średnica: 0,64 g Cu