Cesarstwo Rzymskie. Brązy - zestaw 4 monet

80 PLN
Cena końcowa: 140 PLN
Przebicie: + 75 %

Faustina Mater, Sever Aleksander, Egipt, Tetricus I.

Patyna.

Stan zachowania: 3/4+ (VF/F+)