Cesarstwo Rzymskie. Denar, zestaw 4 sztuk

100 PLN
Cena końcowa: 230 PLN
Przebicie: + 130 %

Hadrian, Geta, 2 x Faustyna.

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)