Cesarstwo Rzymskie. Denar, zestaw 4 sztuk

Cena wywoławcza:
100 PLN
230 PLN
+ 130 %

Hadrian, Geta, 2 x Faustyna.

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)