Cesarstwo Rzymskie. Maximus I (235-238). Denar NGC Ch AU

200 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 30 %

Aw.: Popiersie cesarza w prawo. IMP MAXIMINVS PIVS AVG.
Rw.: Pax trzymająca berło i gałązkę palmową. PAX AVGVSTI.

Pięknie zachowana moneta w amerykańskim gradingu z wysokimi ocenami. Świetne detale, patyna.

RIC 12

Stan zachowania: NGC Ch AU