Królestwo Indo-Greków. Menander I Soter. Drachma 155-130 p.n.e., Pushkalavati

150 PLN
Cena końcowa: 490 PLN
Przebicie: + 227 %

Patyna. Wyraźne detale.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2,47 g Ag