Antyk. Partia. Mitrydates II 121-91 p.n.e. AR Drachma NGC Ch AU

250 PLN
Cena końcowa: 575 PLN
Przebicie: + 130 %

Moneta w gradingu NGC z bardzo wysokimi ocenami. Pięknie zachowany egzemplarz. Wzorowa jakość detali. Połysk menniczy.
Wiekowa patyna. Rzadsza pozycja w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC Ch AU