Bolesław III Krzywousty (1107-1138). Denar śląski (1097-1107), Wrocław RZADKOŚĆ R8

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 200 PLN

Aw.: Głowa na wprost w obwódce. W otoku: BOLEZXLVS
Rw.: Głowa w czapce na wprost w obwódce. W otoku: X IOANNES

Bardzo rzadka i poszukiwana moneta. Delikatny połysk, patyna. Typowe dla tych monet delikatne niedobicie.

Kopicki 45 (R8); Gum. Handbuch 8 (RR)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0.45 g Ag