Bolesław III Krzywousty. Denar (1102-1138) PCGS MS62 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
2 600 PLN
+ 117 %

Aw: Stojący Biskup z księgą i rycerz z włócznią
Rw: Krzyż z kulkami, legenda otokowa

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie w PCGS. Tylko jeden egzemplarz oceniony wyżej.
Delikatna, złota patyna. Dużo połysku menniczego. W pełni czytelny egzemplarz, rzadki w takim stanie zachowania.

Kopicki 42 (R2)

Stan zachowania: PCGS MS62