Władysław Herman (1081-1102). Denar, Kraków lub Płock

350 PLN
Cena końcowa: 975 PLN
Przebicie: + 179 %

Aw.: Głowa w lewo
Rw.: Budowla z trzema wieżami

Ładny egzemplarz. Delikatne niedobicie. Patyna.

Kopicki 32 (R1)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 0.72 g Ag