Władysław Herman (1081-1102). Denar, Kraków lub Płock

350 PLN
Cena końcowa: 1 110 PLN
Przebicie: + 217 %

Aw.: Głowa w lewo
Rw.: Budowla z trzema wieżami

Ciekawa odmiana z dwiema gwiazdkami z prawej strony napisu otokowego na awersie.
Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.

Kopicki 32 (R1)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,58 g Ag