Bolesław II Śmiały (1058-1080). Denar królewski (1076-1079), Kraków

1 200 PLN
Cena końcowa: 2 100 PLN
Przebicie: + 75 %

Aw.: Popiersie króla w lewo w koronie z mieczem w dłoni.
Rw.: Budowla o trzech kopulastych wieżach.

Bardzo ładnie wybity egzemplarz. Wyraźne detale, patyna. Rzadka i poszukiwana moneta.

Kopicki 27.f (R4)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 0.16 g Ag