Bolesław II Śmiały (1058-1080). Denar, Wrocław RZADKOŚĆ R8

1 200 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN

Aw.: Monogram. W otoku: BOLE…
Rw.: Głowa św. Jana. W otoku: IOH

Ekstremalnie rzadka moneta sporadycznie notowana w handlu.
Niedobicie, patyna.

Kopicki 29a (R8)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0,78 g Ag